Duchovná obnova pre chlapcov v Spišskej Kapitule 1.12.2017-3.12.2017

pozvanie duchovna obnova
Duchovná obnova pre chlapcov v Spišskej Kapitule 1.12.2017-3.12.2017

Informácie o duchovnej obnove – Spišská Kapitula, 1.12. – 3.12.2017

 Načo duchovná obnova?

Niekedy potrebuje človek vojsť do TICHA – a na nejaký čas odísť z kolotoča tohto sveta. Zamyslieť sa nad svojím vzťahom s Bohom, nad svojim životom, správaním, hodnotami, nad otázkami, ktoré má vo svojom vnútri… (A čas strávený v pokojnom prostredí Spišskej Kapituly ti v tom môže určite pomôcť.)

Začiatok a koniec obnovy:

Začíname v piatok večer o 18:00 (bude aj sv. omša a aj večera). Cestu na Sp. Kapitulu si skúste pozrieť a nejako skombinovať – a ak by mal niekto problém sa dostať, tak nám dajte vedieť – niečo vymyslíme. Môžete prísť samozrejme aj skôr – len dajte vedieť o ktorej.

Skončíme v nedeľu obedom o 12:00 – ak by chcel niekto ostať aj poobede, opäť stačí dať vedieť.

Program:

Bude pestrý – celý čas budete môcť byť na programe spolu s bohoslovcami, určite nebude chýbať sv. omša, modlitba, možnosť ísť na sv. spoveď, duchovný rozhovor, nejaká prednáška, čas na ticho, šport, hru, prechádzku…

Správanie:

Asi to netreba osobitne pripomínať – treba mať len na pamäti že je to duchovná obnova a že budete v kňazskom seminári.

Čo si so sebou vziať?

No určite mnohé veci osobnej potreby – ako veci na spanie, prechádzku, do kostola, na osobnú hygienu, prezuvky, uterák,  doklady, kartičku poistenca, lieky, niečo na písanie, peniaze si môžete vziať, ale nie veľa. Cena za celý pobyt – vrátane všetkého potrebného – je 10 eur. To stačí zaplatiť pri príchode.

Ak máš nejakú špeciálnu diétu, alebo vážnejšiu chorobu a musíš brať pravidelne lieky – je potrebné nás na to upozorniť.

Ešte nemáš 18 rokov?

V tom prípade by sme potrebovali papier o tom, že tvoji rodičia vedia o tom, že k nám prídeš a že s tým súhlasia. Každý si to môže aj sám doma pripraviť a potom na duchovnú obnovu prosíme priniesť.
Na počítači, alebo aj ručne napíš:

Ja ………………………..(napíšeš meno rodiča) súhlasím, aby sa môj syn ……………………(napíšeš meno) narodený:………………………….(napíš dátum narodenia) zúčastnil na duchovnej obnove v Sp. Kapitule od 1.12. do 3.12.2017.
Napíš dátum a miesto bydliska a rodič nech to ešte podpíše.

Ak by ste mali akékoľvek otázky – len sa opýtajte.
Tešíme sa na spoločné stretnutie.

PS: Duchovná obnova je určená pre chlapcov stredoškolákov a starších.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR: 

https://docs.google.com/forms/d/1TI_4xYpLF8DFXHBe0htFIPSIsZWO_4UxlCzfk0a7LNs/viewform

Prihlasovanie do: 25.11.2017