Diecézne stretnutie mládeže

KLIKNITE TU: plagát DSM 24

Diecézny stretnutie mládeže 6. apríla 2024: Drahí mladí priatelia, ako Váš otec biskup a Pastier sa túžim s Vami stretnúť. Aj preto Vás pozývam na Diecézne stretnutie mládeže pod názvom 99+1. Teším sa na Vás v srdci našej diecézy, na Spišskej Kapitule, v sobotu 6. apríla 2024. Spolu s Komisiou pre mládež pripravujeme pre Vás program, v ktorom nájdete zaujímavé prednášky, diskusiu, aktivity a workshopy. Viac informácii nájdete na InstaGrame – mladispisskejdiecezy a kpmspis.
Váš biskup František

Dodávam, že sa môžete prihlásiť v kostoloch na mieste tlačovín zápisom do zoznamu na samotné podujatie – budeme cestovať autobusom – najmä birmovanci, ale aj ostatní mladí. LINK na prihlasovanie na cestu stretnutia, Trstená: https://forms.gle/oPQSXBmaVUPJbYe37