Oznam o príprave na manželstvo

          V rámci diecézy sme sa, vzhľadom na zlepšujúcu sa epidemiologickú situáciu a postupné uvoľňovanie opatrení, rozhodli znovu spustiť prihlasovanie snúbencov na predmanželskú prípravu. Pridali sme júnové termíny, pričom kurzy v júni budú v skrátenej forme, t.j. piatok od obeda a sobota. 
Ostatné jesenné termíny zostávajú nezmenené a veríme, že sa budú môcť zrealizovať v plnej víkendovej forme. Na všetky termíny je možné sa snúbencom prihlásiť na tomto odkaze.
          V prípade, žeby v budúcnosti pandemická situácia opäť raz neumožnila konať kurzy prezenčne, na základe vami vyplneného dotazníka, ponúkneme doplnkovú formu prípravy, ktorá bude spočívať zo štyroch online prednášok, pričom snúbenci budú musieť absolvovať prípravu aj osobne s kňazom. 73,5% z tých, ktorí vyplnili  dotazník,  považujú takúto formu prípravy ako „určite vhodnú“.  Keď bude aktuálne spustiť doplnkovú formu prípravy, budem vás o tom včas informovať.

https://www.domanzelstva.sk/spisska-dieceza