Registrácia dobrovoľníkov na Národný pochod za život

Národný pochod za život ponúkne mladým dobrovoľníkom nevšedný zážitok
Národný pochod za život bude tento rok 20. septembra v Bratislave. Na stránke www.pochodzazivot.sk sme spustili registráciu pre dobrovoľníkov, ktorí nám chcú pomôcť s organizáciou podujatia. Môžu sa zapojiť najmä mladí ľudia z celého Slovenska, bude pre nich pripravené ubytovanie v školách. Dobrovoľníci si môžu vybrať v akej oblasti chcú pomáhať a na aký čas. Organizátori odhadujú, že na organizáciu takéhoto podujatia bude potrebných okolo 1000 dobrovoľníkov.

„Pozývam mladých ľudí, aby sa pridali k nám a boli súčasťou tohto sviatku oslavy života. Budeme od nich očakávať ochotu obetovať sa pre dobro účastníkov. Ale zároveň im tiež môžeme garantovať, že zažijú niečo, čo sa nedá zažiť inde a inokedy – atmosféru mohutného podujatia v centre hlavného mesta, pestrý a obohacujúci program i plno zážitkov zo stretnutí s množstvom zaujímavých  ľudí.“ – povedal Marek Michalčík z prípravnej komisie. 

Organizátori veria, že aj na základe výbornej spätnej väzby od dobrovoľníkov z Národného pochodu za život v Košiciach bude o túto dobrovoľnícku službu záujem aj v Bratislave. 

                                                                                  Marek Michalčík
                                                                                  media@pochodzazivot.sk
                                                                                  www.pochodzazivot.sk